Junta Directiva

joan

Joan Puigserver

Campos

President

president@gegants.cat
melo

Carmelo Martínez

Montmeló

  • Vicepresident
  • Màrketing
  • Vocalies
vicepresident@gegants.cat marketing@gegants.cat vocalies@gegants.cat
laura

Laura Sala

Cervera

  • Secretària
  • Música
secretaria@gegants.cat musica@gegants.cat
miquel

Miquel Audí

Tortosa

  • Tresorer
  • Finances
tresorer@gegants.cat
leandre

Leandre Ubasart

Moià

  • Comunicacions
  • Webs i Mèdia
  • Calendari i Agenda
comunicacions@gegants.cat
alex

Àlex Lechuga

Lloret de Mar

  • Fira del Món Geganter
  • El Fet Geganter
  • Projectes
fira@gegants.cat fetgeganter@gegants.cat projectes@gegants.cat
merc

Mercè Montserrat

Calella

  • Protocol
  • Esdeveniments
protocol@gegants.cat esdeveniments@gegants.cat
xavier

Xavier Barnadas

Alella

  • Imatgeria
  • Balls
  • Patrimoni
  • Material
imatgeria@gegants.cat patrimoni@gegants.cat balls@gegants.cat
santi

Santi Riba

Sant Joan Despí

  • Revista
  • Ens
revista@gegants.cat

VOCALS TERRITORIALS

Vocal del Bages i el Berguedà

David Tristany

Montmajor

bages.bergueda@gegants.cat
Vocal del Camp de Tarragona
Vocal de les Illes Balears

Oriol Camps

Maó

illesbalears@gegants.cat
Vocal de la Selva

Xavier Paset

Riudarenes

laselva@gegants.cat
Vocal de Lleidatanes-Pirineus
Vocal del Maresme

Queralt Ametller

Tordera

maresme@gegants.cat
Vocal d’Osona-Ripollès

Eduard Costa

Vic- Carrer Riera

osona@gegants.cat
Vocal de Terres de l’Ebre

Carlos Cabrera

Amposta

ebre@gegants.cat
Vocal del Vallès

Ivan López

Sant Celoni

valles@gegants.cat

COL·LABORADORS

Administratiu

Pere Marañón

Sant Feliu de Llobregat

administratiu@gegants.cat
Arxiu

Lluís Ardèvol

Igualada

arxiu@gegants.cat
Revista

Xavier Navarro

Badalona

redaccio@gegants.cat
Botiga

Robert Quirantes

Castellbisbal

botiga@gegants.cat

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. Per a més informació sobre les cookies click aquí.

ACEPTAR
Aviso de cookies